Justyna Matuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Białostoczek)

Justyna Matuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Justyna Matuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Polecam, pani Justyna zawsze przygotowana do lekcji, cierpliwa i pozytywnie nastawiona do ucznia. Syn polubił j. polski. Egzamin ósmoklasisty zdał bardzo dobrze ( wcześniej nie uczył się tego przedmiotu „wcale”).

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Super swietny nauczyciel. Bardzo mila, kontaktowa pani. Moja corka miala problem z j.polskim, sporo zaleglosci i w 3 miesiace udalo sie osiagnac rewelacyjny poziom, bo dostala 6 z egzaminu koncowego (szkola podstawowa).
Goraco polecam.

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Rewelacja!!! Swietne, pozytywne podejscie do dziecka. Kiedy moja corka dowiedziala sie ze w szkole bedzie miala rosyjski byla zalamana, nie chciala sie uczyc tego jezyka. Po kilku spotkaniach z pania Justyna na tyle polubila ten jezyk, ze sama z checia chodzi na zajecia i juz planuje mature z niego zdawac!

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Начала заниматься с Юстыной сразу после переезда из Беларуси в Польшу. До переезда уровень владения польским языком был базовый. За несколько месяцев удалось не просто начать свободно излагать свои мысли, но и грамотно писать, что немало важно.
Заниматься с Юстыной очень легко: она всегда готовит материалы к занятию, поясняет все непонятные моменты в очень доходчивой форме, да и просто общаться с ней одно удовольствие.
Несомненный плюс, что она знает русский язык - на первый порах, когда не знаешь польского языка, это бесценно.
Если вы ищете репетитора, изучение языка с которым будет простым и непринужденным, то советую Юстыну.
Pozdrawiam, Tatiana

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.