Justyna Janiczak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język włoski35 - 50 / 60 min

Justyna Janiczak

Opis ogłoszenia

Ciao! Mam na imię Justyna i miałam okazję przeżyć niezapomnianą, roczną wymianę uczniowską w Rzymie, samym sercu Włoch!Podczas mojej przygody nie tylko opanowałam język, ale również miałam okazję poznać cudowną włoską kulturę, o której z wielką chęcią Ci opowiem!

Oferuję zajęcia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Terminy i godziny zajęć ustalam indywidualnie. Rozmowy online preferuję prowadzić na platformie Zoom, lecz jeśli wolisz gdzie indziej - nie ma problemu! Gwarantuję sumienną naukę połączoną z dobrą zabawą :)!

(Jeżeli zaś interesuje Cię temat wymiany uczniowskiej, również zapraszam do kontaktu. Udzielę Ci wszystkich niezbędnych informacji i wyjaśnię proces rekrutacji.)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.