Justyna Buczek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski40 - 60 / 60 min

Justyna Buczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na lekcje języka rosyjskiego!

Jestem absolwentką studiów w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2014 roku ucząc języka rosyjskiego prywatnie oraz w szkołach językowych – indywidualnie i grupowo. Dodatkowo kwalifikacje lingwistyczne podnoszę pracując z językiem rosyjskim w środowisku biznesowym oraz wykonując tłumaczenia.

Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania dla dorosłych i młodzieży.

Każdą lekcję przygotowuję indywidualnie w zależności od potrzeb ucznia.

Oprócz prowadzenia klasycznych kursów, opartych na realizacji materiału przewidzianego dla danego poziomu nauczania, posiadam również doświadczenie w realizacji zajęć skupiających się na:

- przygotowaniu do egzaminu maturalnego;

- pomocy w przyswojeniu materiału realizowanego w ramach programu nauczania w szkołach podstawowych i średnich;

- odświeżeniu płynności językowej po dłuższej przerwie;

- uzyskaniu płynności językowej;

- realizacji bloków tematycznych w zależności od potrzeb ucznia, również w nauczaniu języka biznesu;

- pracy metodą bezpośrednią.

Podczas lekcji oprócz podręcznika pracuję na przygotowanych indywidualnie materiałach. Korzystam ze źródeł mających na celu kontakt ucznia z żywym językiem – piosenki, filmy, materiały z prasy i internetu, literatura, gry.

W trakcie zajęć największą wagę przywiązuję do rozbudowania umiejętności komunikacyjnych ucznia i jego orientacji w środowisku językowym. Głównym celem prowadzonych przeze mnie lekcji jest zbudowanie w kursancie językowej pewności siebie oraz uzyskanie satysfakcji z poczynionych postępów i kontaktu z językiem.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Sympatyczna osoba z ogromną ilością wiedzy, którą przekazuje w sposób jasny i zrozumiały dla każdego. Zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, szybko widać efekty wspólnej nauki :) Korzystam z opcji lekcji online i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Pani Justyna dopasowywuje program nauczania do potrzeb ucznia. Jest przygotowana do każdych zajęć, a także korzystając z materiałów własnych przeprowadza je w sposób interesujący. Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem, a także dobrze tłumaczy wszelkie niejasności. Polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Polecam!!! Ciekawe lekcje, sympatyczna i kompetentna nauczycielka.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Fantastyczna nauczycielka i native speaker z doskonala znajomoscia zarówno jezyka rosyjskiego (klasycznego, współczesnego oraz języków pokrewnych) jak i calej kultury rosyjskiej. Swietne podejscie i atmosfera podczas wspólnej nauki gwarantują nie tylko jej efektywność ale tez ze lekcje sa po prostu przyjemnie spedzonym czasem a nie walką z językiem. Polecam ze wszech miar ludziom w dowolnych przedziałach wiekowych. Mimo 30 lat przerwy w języku w ciągu niecałego półtora roku wspólnej nauki doszedłem do poziomu bezproblemowo komunikatywny. Świetna robota Justyna. Dzięki

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Polecam!!! Bardzo ciepła i cierpliwa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.