Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Studentka medycyny zaprasza na korepetycje z chemii. 
Przygotowujesz się do matury z chemii ? Masz problem ze zrozumieniem pewnych rzeczy lub po prostu chemia nie wchodzi Ci do głowy ? Z miłą chęcią Ci pomogę i pokażę że wszystko w chemii jest proste i logiczne.
Lekcje staram się dopasować indywidualnie do każdego ucznia tak aby zajęcia ze mną przynosiły jak największe efekty.Posiadam ogromną liczbę zbiorów zadań, fiszek, książek, repetytoriów oraz matur, które z pewnością pomogą usystematyzować wiedzę oraz zrozumieć najtrudniejsze rzeczy w chemii.

W czasie przygotowań do matury każdy maturzysta dostanie do zrobienia kilkadziesiąt matur, które zostaną sprawdzone zgodnie z wymaganiami CKE, dzięki czemu szybko wyłapię błędy popełniane przez uczniów i będzie możliwość ich szybkiej korekty.

Gwarancją wysokiego wyniku na maturze jest przerobienie dużej ilości zadań dlatego maturzystów zapraszam na zajęcia już od wakacji. Ten dodatkowy czas pozwoli nam dobrze powtórzyć i usystematyzować wiedzę z 1 oraz 2 klasy liceum dzięki czemu w klasie maturalnej zostanie więcej czasu na powtórki i robienie matur.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Świetna korepetytorka. Zawsze przygotowana do lekcji. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.