Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Kraków (Ruczaj)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

JĘZYK NIEMIECKI - NAUKA DO TESTÓW, KONWERSACJE
Witam serdecznie,

znam płynnie język niemiecki dlatego chętnie udzielę korepetycji z tego przedmiotu. Języka uczyłam się nie tylko teoretycznie podczas lekcji czy kursów, ale głównie praktycznie, gdyż mieszkałam w Niemczech i uczęszczałam do niemieckiej szkoły przez ponad półtora roku.
Zadałam dwa egzaminy językowe na poziomie B1 (Deutsch Zertifikat w 2012 roku) oraz C1 (Test Daf w 2014 roku).
Do tej pory uczyłam lub pomagałam w nauce języka osobom w przedziale wiekowym od 8 lat do 23 lat. Zawsze sprawiało mi to radość, a efekty przynosiły duża satysfakcję. Jestem osobą kreatywną, więc nawet jeśli nauka języka sprawia trudności, a słownictwo "wypada z głowy", na pewno uda się temu zaradzić.
Znam dobrze gramatykę, pomoge w przygotowaniu do egzaminów (gimnazjalnych, maturalnych), poprowadzę zajęcia oparte na konwersacji, pisaniu i czytaniu ze zrozumieniem - wszystko w zależności od zapotrzebowania i woli uczącego się.

Godziny i dni mojej dyspozycyjności podane są w prawym, górnym rogu, jednak istnieje możliwość ustalenia innego czasu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zapraszam serdecznie.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela16:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.