Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Strzelce Opolskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 60 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Angielski od dziecka był moją pasją, nauka języków zawsze przychodziła mi z łatwością. Uważam, że język angielski jest prostym językiem, wiec staram się jak najbardziej ułatwić jego zrozumienie i zastosowanie. Przez ostatnie 15 lat mieszkałam w Anglii, jestem więc obyta z językiem oraz posiadam ładny akcent. Jestem cierpliwa i tłumaczę do skutku, mam wiele materiałów. Bardzo chętnie pomogę w jakiejkolwiek trudności :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.