Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Warszawa

O mnie

Cześć!

Mam na imię Wiktoria i jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyłam klasę dwujęzyczną z językiem hiszpańskim i angielskim.Chętnie udzielę dzieciom i młodzieży korepetycji. Wiem, jak ciężko jest skupić się w tych czasach na nauce przy komputerach, a więc również pomogę w przygotowaniach do zajęć, w odrabianiu zadań domowych i "ogarnięciu" materiału, aby móc przede wszystkim efektywnie przyswoić wiedzę. Oferuję w cenie dojazd do ucznia, ponieważ uważam, że lepiej jest nauczyć twarzą w twarz w przyjemnej atmosferze, niż przez ekran komputera ;) (aczkolwiek zajęcia online jak najbardziej możliwe).Cena: 50zł/hOferuję:

-nauka języka angielskiego/hiszpańskiego od podstaw

-pomoc w przygotowywaniu na bieżąco z całego materiału ze wszystkich przedmiotów dla dzieci szkół podstawowych (od języków, przez matematykę, po geografię)

-wsparcie i motywację :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2020 - aktualnie
  Uniwersytet Warszawski
  Kursy i szkolenia
  .
  Titulo de Bachiller
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.