Julita Klebba

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

POLKA MIESZKAJACA WE FRANCJI udzieli lekcji lub konwersacji przez Skype. Koszt 15€  za 60 minut. Dostosowuję dynamicznie plan zajęć dla uczniów pracujących na zmiany lub podróżujących.

Od czasów liceum jestem pasjonatką języka i kultury francuskiej i dzielę się tą pasją z innymi. Pierwszy raz uczyłam francuskiego 30 lat temu, dawałam korepetycje. Od roku 2010 na stałe mieszkam we Francji, zdałam egzamin DALF C1 i studiowałam w EFPP-PACA. Zapraszam na lekcje i na konwersacje. 

Uczę osoby dorosłe, które mieszkają i pracują w krajach francuskojęzycznych.  Zapraszam szczególnie tych, którzy porozumiewają się w pracy lub w domu po angielsku a chcieliby brać udział w rozmowach również wtedy gdy ich koledzy i rodzina przechodzą na francuski… 

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
11.2017
Préparation au DAEFLE à distance
Doświadczenie
04.2021 - aktualnie
Julita Klebba, formateur libéral en français
Prywatne nauczanie języka francuskiego. Nauczanie indywidualne.
11.2021 - 11.2021
Association Synodia Accueil
Uczenie języka francuskiego polskich imigrantów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Polecam Panią Julitę. 
Po 5 latach nauki skończyłyśmy poziom B2 i zdałam egzamin TCF ANF. 
Bez problemu komunikuję się po francusku w życiu codziennym oraz w pracy.
Lekcje są ciekawe i dostosowane do moich potrzeb.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Od ponad roku mam zajęcia z francuskiego na Skype z Panią Julitą i uważam, że dzięki nim udało mi się wreszcie zacząć mówić po francusku w sytuacjach, "życiowych". Zajęcia są ciekawie prowadzone i dają konkretne efekty, dlatego też bardzo je polecam dla osób które chcą się przełamać, poprawić swój francuski i zacząć go używać w praktyce!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2019

Bardzo miła atmosfera, profesjonalizm i konkretne propozycje jak prowadzić danego ucznia w zależności od poziomu. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Serdecznie polecam! Od ponad roku Pani Julita udziela mi lekcji jezyka francuskiego przez Skype. Zajecia prowadzone sa w sposob bardzo ciekawy, poza standardowym materialem, pojawia sie duzo praktycznych zagadnien dotyczacych zycia we Francji oraz kultury francuskiej. Pani Julita posiada doskonala baze materialow dydaktycznych bardzo czesto podsyla mi dodatkowe cwiczenia, linki do interesujacych stron internetowych, itp. Cenie u Pani Julity jej rzetelnosc, duze zaangazowanie, elastycznosc, a takze pasje do jezyka francuskiego.

avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Polecam lekcje z Panią Julitą. Jestem jej uczennicą od 3 lat, zaczęłam od poziomu 0 i obecnie wchodę na poziom B2. Zajęcia pomagają rozwinąć zarówno znajomość gramatyki, jak i możliwość swobodnej komunikacji w języku francuskim. Oprócz tego dowiaduję się wielu ciekawych informacji o różnicach kulturowych i społecznych między Polską a Francją. Lekcje prowadzone przez Skype to bardzo wygodna forma.

avatar
Mariola i Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Jesteśmy parą fizjoterapeutów pracujących we Francji i bardzo szczerze polecamy naukę języka francuskiego z Panią Julitą. Nauka pomogła mam w zrozumieniu języka i kontakcie z pacjentami jak i kolegami z pracy. Teraz łatwo rozmawia nam się z francuzami i czujemy się jakbyśmy byli u siebie. Pani Julita bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do nauczania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów nauki.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Jak najbardziej polecam lekcję z Panią Julitą! Jest to osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, zawsze przygotowaną i rzetelną. Pani Julita mieszka na stałe we Francji i posiada bogatą wiedzę na temat tego kraju, poza lekcjami języka można również bardzo dużo dowiedzieć się od niej praktycznych rzeczy, jak i różnych ciekawostek.
Przed rozpoczęciem zajęć nie byłam pewna co do skuteczności lekcji prowadzonych przez skype, bardzo miło się zaskoczyłam i jak najbardziej polecam tę metodę!
Pani Julita jest osobą miłą, otwartą co pomaga jej w nawiązywaniu dobrego kontaktu z uczniem.
Największym jej atutem jest to, iż na co dzień ma kontakt z językiem francuskim i rodowitymi Francuzami. Jest osobą bardzo kompetentną.
Szczerze polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2015

Zajęcia w bardzo wygodnej formie (skype). Możliwość sprawdzenia dostępności nauczyciela przez kalendarz internetowy. Nie ma dodatkowych kosztów, wszystkie materiały potrzebne do zajęć wysyłane przed lekcją. Zajęcia intensywne, ale nie męczące. Pani Julita jest bardzo miłą i sympatyczną osobą o dużej wiedzy na temat Francji i samego języka francuskiego.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Polecam p. Julittę. Jestem bardzo zadowolona, choć byłam sceptycznie nastawiona do nauki przez skype'a. Lekcje p. Julitty są bardzo rzetelnie i ciekawie prowadzone - intensywne, ale i interesujące.

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Od prawie roku uczę się języka francuskiego z p. Julitą. Mój licealny francuski, odłożony na kilka lat na półkę, został w tym czasie skutecznie odkurzony i rozwinięty :).

Oprócz nauki gramatyki, słówek, słuchania czy - oczywiście najważniejszych - konwersacji lekcje u p. Julity są niezwykłą kopalnią wiedzy o Francji, jej kulturze i społeczeństwie. Jej wieloletnie doświadczenie życia w różnych regionach Francji sprawia, że nawet krótkie przerwy w nauce są zapełnione ciekawostkami o francuskiej kuchni (innej na południu niż na północy kraju), savoir-vivre, czy nawet tamtejszej biurokracji ;).

Lekcje online nie różnią się w praktyce od bezpośredniego kontaktu, a są bardzo praktyczne i wygodne. P. Julita proponuje uczniowi swego rodzaju zestaw narzędzi (programów, stron internetowych, książek) idealnie wspierających ten tryb nauki i pozwalających na wygodną wspólną pracę oraz utrwalanie wiedzy pomiędzy lekcjami.

No i co najważniejsze p. Julita jest ciepłą, cierpliwą osobą. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.