Julia Śliwińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Początek roku szkolnego już za nami, również dla tegorocznych maturzystów. Zapraszam na kursy przygotowawcze do matury z języka polskiego - prowadzę takie zajęcia od 9 lat i wiem, że w każdym drzemie polonistyczne zwierzę, wystarczy dobre podejście i chęci! Prowadzę zajęcia zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym - zapraszam osoby, dla których pisanie rozprawek to czarna magia, jak i te, które chcą podnieść swoje kompetencje i poprawić warsztat pisarski. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz wiadomość prywatną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.