Julia Wyrwał

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Oleśnica

Opis ogłoszenia

Jestem studentką III roku kierunku lekarskiego, ukończyłam IX LO we Wrocławiu z wyróżnieniem oraz jestem laureatką ogólnopolskich konkursów z dziedziny biologii i chemii.

Gwarantuję przyjemną atmosferę i pomoc w nabyciu nowych umiejętności, by zapobiec ewentualnym zaległościom, które mogą stanowić problem na dalszych etapach nauki. Jestem cierpliwa i przyjazna, z pewnością znajdziemy wspólny język z Twoją pociechą :)

Kontakt: Jakbym nie odbierała telefonu, ze względu na dużą ilość zajęć na uczelni, proszę o SMS.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.