Julia Rzepecka

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Marzysz o dostaniu się do szkoły teatralnej, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz nauczyć się prezencji, dobrej dykcji, interpretacji tekstów? We wszystkim z przyjemnością pomogę.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, gdzie ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku aktorstwo.
Obecnie należę do zespołu artystycznego w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. Współpracuję także z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu.

Pracowałam także jako dziennikarka regionalnych rozgłośni radiowych oraz telewizji - od podszewki znam pracę przed kamerą i z mikrofonem na żywo.

Prowadziłam zajęcia teatralne z uczniami w Liceum Plastycznym w Gdyni Orłowie, a także indywidualne lekcje przygotowujące do zdawania do szkół teatralnych.

Na zajęciach zajmiemy się:

  • dobraniem odpowiedniego tekstu do osobowości ucznia,
  • analizą i interpretacją wiersza, prozy oraz monologów,
  • elementarnymi zadaniami aktorskimi,
  • improwizacją,
  • przygotowaniem do pracy z kamerą i mikrofonem,
  • nauczeniem się skutecznej prezentacji na castingach,
  • rozwojem i wykorzystaniem wyobraźni,
  • pracą z ciałem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2018
Akademia Sztuk Teatralnych we Wrocławiu
Magister
aktorstwo
08.2015 - 02.2016
Turku University of Applied Sciences
Performing Arts
Kursy i szkolenia
06.2006
Szkoła Muzyczna im. G. Bacewicz w Gdańsku
05.2019
Karta Mikrofonowa Polskiego Radia
Doświadczenie
02.2009 - 06.2009
Teatr Muzyczny Junior w Gdyni
Spektakl "Pippi"
08.2017 - 03.2020
Telewizja Gdańsk, Radio Gdańsk, Radio Tczew
Pracowałam jako dziennikarka w rozgłośniach radiowych oraz telewizji. Była to intensywna codzienna praca przed kamerą oraz przed mikrofonem, niejednokrotnie na żywo.
01.2018 - 06.2018
Liceum Plastyczne w Gdyni Orłowie
Prowadziłam zajęcia teatralne z uczniami Liceum Plastycznego z zakresu interpretacji prozy i wiersza, dykcji, planu żywego oraz animacji przedmiotu. Kurs zakończył się pokazem uczniów w Galerii Debiut.
03.2020 - aktualnie
Teatr Kameralny w Bydgoszczy
Jestem aktorką Teatru Kameralnego w Bydgoszczy, gdzie przygotowujemy spektakle, musicale, słuchowiska i rozmaite warsztaty. Gramy przedstawienia dramatyczne oraz teatru lalek.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo fajna, otwarta osoba z dużą ilością wiedzy i praktycznego doświadczenia. Zdecydowanie pomogła mi się otworzyć i zrozumieć parę rzeczy na temat aktorstwa. :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Zajęcia z Julią wiele mnie nauczyły. Prowadząca wie co to indywidualne podejście i uczy przydatnych umiejętności, jak np. poprawna dykcja, zachowanie na scenie, interpretacja utworu. Daje cenne wskazówki ułatwiające pracę z tekstem. Bije od niej ogromne zaangażowanie i chęć pomocy w osiągnięciu celu. Na zajęciach panuje ciepła i przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Zajęcia z Julią to niesamowita przygoda. Prowadząca nie tylko daje mnóstwo wskazówek, ale potrafi też dostosować lekcje do ucznia. Wie, czego potrzeba, aby osiągnąć zamierzony efekt. Serdecznie polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Zajęcia z Julią to sama przyjemność. Dawno nie spotkałam nikogo, kto wykazywałby się tak dużą dawką akceptacji, cierpliwości i wrażliwości. Na spotkaniach panuje ciepła, przyjazna, otwarta atmosfera. W trakcie — ogrom ćwiczeń, wskazówek i wychodzenie ze strefy komfortu, a wszystko w dostosowanym indywidualnie tempie, nic na siłę. Super duży plus za wplatanie w zajęcia wątków relaksacji, psychologii i ogólnie self-care ❤️
Bardzo mocno polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.