Julia Juzwiszyn

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Chełm
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*Witam, 

*] Mam na imię Julia i mam 22 lata. Ukończyłam studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe (I stopień) Bardzo chętnie pomogę Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji. Wspólnie znajdziemy odpowiednie dla Twojego dziecka metody nauki. Oferuje różne materiały, które pomogą Twojemu dziecku zapamiętać dany materiał. Jeżeli czujesz, że właśnie tego potrzebuje Twoje dziecko to proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.