Julia Dyrdycka-Borowa

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O mnie:
Jestem studentką I roku filozofii na Uniwersytecie Warszawskim i bardzo chętnie pomogę w przygotowaniach do matury. Od roku uczę w szkole językowej, dlatego mam duże doświadczenie w wykładaniu i tłumaczeniu bardziej skomplikowanych zagadnień :)) 

Moja metoda:
Lubuję się w tak zwanym ,,systemie odwróconym", który polega na zadaniu uczniowi odpowiedniego materiału z podręcznika lub tekstu źródłowego do przeczytania, a następnie przeprowadzeniu konwersatorium na jego temat. Jest to metoda skuteczna nie tylko przy nauce języków, ale również filozofii! Do przeczytania podręcznika obecność nauczyciela nie jest potrzebna, a do rozwikłania niejednoznacznych zagdanień już tak ;) Dodatkowo sprawdzam próbne matury i eseje filozoficzne oraz pomagam w nauce eleganckiego przelewania swoich myśli na papier. 

Do kogo kierowane są zajęcia?
Zapraszam wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z filozofią, chcieliby przygotować się do egzaminu maturalnego, bądź po prostu opanować podstawowe zagadnienia. 

Miejsce spotkań:

  • online
  • Nowy Świat, Ujazdów i okolice centrum 
  • Żoliborz

[*Niezdecydowanych zapraszam na lekcję próbną online za połowę ceny  :)) *]

nie piszę prac pisemnych za uczniów ;) ]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Filozofia
Kursy i szkolenia
05.2020
DSD II, kursy nauczycielskie
Doświadczenie
12.2021 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzę kursy dla dzieci i dorosłych w szkole językowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Fenomenalna! Pani Julia jest zaangażowana i bardzo profesjonalna. Przygotowana do zajęć, zdecydowanie potrafi pomóc z najtrudniejszym materiałem również w krótkim czasie. Naprawdę polecam!

Julia Dyrdycka-Borowa

Bardzo dziękuję za opinię! :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.