Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Warszawa (Bielany)

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Julia

O mnie

Nazywam się Julia Bernard i jestem absolwentką Kolegium Językowego w Warszawie. Od ok. 6 lat udzielam korepetycji z języka angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Oprócz tego uczę języka japońskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.Mam liczne zainteresowania, a oprócz języków obcych uczę również podstaw śpiewu. Jestem wokalistką, a w swoim dorobku mam liczne występy w Polsce, a nawet w Japonii.Jestem osobą cierpliwą i dokładną. Lubię uczyć i tłumaczyć.Zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Nauczanie języków obcych
10.2017 - aktualnie
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
08.2019
szkolenie dla nauczycieli
Doświadczenie
11.2016 - 06.2017
Lektor
Lektor j. angielskiego, polskiego i japońskiego w szkole SENSU
02.2017 - 06.2017
Nauczyciel j. japońskiego
Szkoła demokratyczna Turkusowa Wieża

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2021

Na lekcjach zawsze panuje bardzo przyjazna atmosfera. Poza wiedzą książkową dostaję również wiele informacji o samej Japonii i Japończykach, a na samych zajęciach wszystkie nieścisłości są wyjaśniane. Gorąco polecam :)

Julia

Serdecznie dziękuję!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Od ponad roku biorę korepetycję z japońskiego i jestem bardzo zadowolony. Jeśli Julia potrafiła dopasować się do takiego ucznia jak ja (antytalent językowy, zero czasu na nic i nauka po nocach), to chyba da sobie radę z każdym :D

avatar
Hideo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

I am Japanese. One year and three months have passed since I took Julia's lesson. Polish is one of the hardest languages ​​to learn, but I am motivated by Julia's bright personality and fun lessons. Julia not only teaches Polish grammar, but also tells Polish culture and what is happening in Poland now. If you are interested in learning Polish, don't hesitate to contact Julia once anyway. Dziękuję bardzo.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Do Julii od kilku miesięcy chodzę na lekcje języka japońskiego.
Lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze, Julia ma dużą wiedzę teoretyczną i ogromną praktyczną. Świetna wymowa i wrodzony talent aktorski sprawiają, że nawet początkowe lekcje i proste dialogi są świetną zabawą :-)
Julia też przy każdej okazji przekazuje wiedzę odnośnie samej Japonii, zwyczajach, kulturze, sztuce, itp.
To wszystko sprawia, że lekcje są naprawdę ciekawe.

Julia jest też bardzo elastyczna w kwestii terminów zajęć i ich ew. przekładania.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2019

Szczerze mówiąc nie spotkałem wcześniej osoby, która nauczałaby w tak rzetelny, a jednocześnie przemiły sposób. Julia jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji i traktuje ucznia indywidualnie. Z łatwością dostrzega z jakimi zagadnieniami uczeń ma problemy i wdraża skuteczne metody celem ich niwelowania.

Każdy temat potrafi wytłumaczyć w cierpliwy i zrozumiały sposób. Materiały są zawsze odpowiednio dobrane - dostosowane do możliwości ucznia, a jednocześnie motywujące do dalszej pracy i postępów. Julia ma wiele świetnych pomysłów na ciekawe lekcje, jest również otwarta na sugestie uczniów.

Każda lekcja jest dowodem na to, że nauka potrafi być efektywna i przyjemna wyłącznie wtedy, gdy jest się uczniem osoby o ogromnej wiedzy, cechującej się wyjątkowymi umiejętnościami pedagogicznymi oraz niesamowitą sympatycznością - a taką właśnie nauczycielką jest Julia!

(Obecnie uczę się języka angielskiego, w przyszłości zamierzam rozpocząć naukę języka japońskiego).

Julia

Bardzo dziękuję :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Język japoński - świetna atmosfera, bardzo dużo odniesień do praktycznego użycia języka a nie jedynie praca z podręcznikiem. Julia ma bardzo duże doświadczenie i dobre podejście jako nauczyciel: dostosowuje metody, materiały i nie zanudza ;).
Śpiew - zacząłem się uczyć ze względu na przygotowania do konferencji i coraz częstszego używania głosu w pracy jako ważnego narzędzia. Nie dość, że nauczyłem się o wiele lepiej pracować głosem to w końcu oswoiłem się z nim a potem śpiewanie wręcz mi się spodobało i teraz uczę się u Julii z czystej przyjemności.

Podsumowując, gorąco polecam! :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i można usłyszeć wiele fajnych ciekawostek. Zawsze jest przygotowana i fajnie tłumaczy

Julia

Serdecznie dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.