Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Język rosyjski35 / 60 min

Julia

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka języka rosyjskiego od podstaw zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także konwersacje. 
Posiadam wyższe wykształcenie filologiczne.
Oferuję pomoc w zrozumieniu i opanowaniu bieżącego materiału, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, gramatyka, prawidłowa wymowa, konstruowanie własnych wypowiedzi, poznawanie słownictwa przydatnego w życiu, pracy i podróży. 
Istnieje również możliwość konsultacji i pomocy przez internet.
Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 731 107 091

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.