Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

O mnie

Mam na imię Julia, posiadam dwuletnie doświadczenie jako instruktor pływania. Kurs instruktorski ukończyłam w 2020 roku, ale cały czas się doszkalam i staram się poszerzać swoją wiedzę.

Z pływaniem jestem związana od najmłodszych lat. Przez 8 lat trenowałam w klubie sportowym.

Jestem otwarta, komunikatywna oraz bardzo zaangażowana w swoje zadania. Zawsze staram się osiągać wyznaczone sobie cele.

Pływanie to moja pasja i chętnie zarażę nią innych! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2020
Instruktor nauki pływania WOPR
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.