Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język bułgarski40 / 60 min

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem Julia i moją pasją są języki obce. Oprócz języków obcych podróże (odwiedziałam ponad 50 krajów), wolontariat (od ponad 10 lat działam w wolontariacie) oraz sport (biegam głównie dystanse 5 i 10km).

Języków obcych nauczam od ponad 3 lat. Jestem osobą cierpliwą, której zajęcia zawsze sprawiają uczniom przyjemność. Moją największą motywacją jako nauczyciela są efekty osiągane przez uczniów. Podsumowując na moich zajęciach będziesz robić postęp w języku w przyjemnej atmosferze. 

Zawsze dopasowuję zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia. Jestem otwarta na sugestie i podążanie za uczniem w trakcie naszej wspólnej nauki.

Używam różnych materiałów takich jak teksty, video czy artykuły. W zależności od potrzeb ucznia zadaję prace domowe (i oczywiście je sprawdzam) jednak wymagam szczerości czy faktycznie uczeń jest w stanie je wykonywać.

Podsumowując, moje zajęcia są zawsze dopasowane do potrzeb ucznia. Jestem tu by Ci pomóc, jednak ostatecznie to od Ciebie zależy Twój sukces. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia Południowosłowiańska (bułgarystyka)
10.2018 - aktualnie
University of Surrey
Magister
International Events Management
Kursy i szkolenia
06.2013
Certyfikat język rosyjski - poziom B2 Biznes
02.2014
Certyfikat język bułgarski - poziom C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Zajęcia z panią Julią są najlepsze! Jest wyrozumiała, miła, ma także dużo cierpliwości umie wszystkiego nauczyć jeśli chodzi o język angielski. Bardzo polecam zajęcia z panią Julią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Chodzę na zajęcia do Julii (rosyjski od podstaw) od ponad pół roku i mogę zdecydowanie polecić ją jako korepetytorkę! Julia dostosowuje tempo nauczania indywidualnie do ucznia, jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć, materiały są różnorodne i dobrane pod kątem omawianego zagadnienia (czy to kulturowego, czy gramatycznego). Poza tym każde spotkanie odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Zamierzam kontynuować naukę - i koniecznie z Julią! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.