Julia Wójcik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jeśli masz chęć albo jesteś zmuszony uczyć się języka niemieckiego, chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym językiem, udoskonalić swoje umiejętności językowe albo po prostu przygotować się lepiej do sprawdzianów, zaskoczyć nauczycielkę po wakacjach swoją poprawą to chętnie przyjmę Cię pod swoje skrzydła.Osobiście bardzo lubię ten język i chciałabym nie tracić z nim kontaktu, stąd to ogłoszenie. Jestem świeżo po maturze i chętnie poświęcę czas na przekazanie mojej wiedzy.Uczyłam się go 6 lat, w tym 3 lata w szkole językowej. Pisałam egzamin gimnazjalny oraz maturę z tego języka na poziomie podstawowym. Jestem na poziomie B2. (gimnazjum,liceum). Oferuję bardzo dużo dodatkowych materiałów. Dojazd, terminy zajęć do uzgodnienia. Pierwsza lekcja jest za połowę ceny, po niej zdecydujesz, czy chcesz kontynuoowac zajęcia :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.