Julia Ryglewska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Bydgoszcz (Szwederowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Po czteroletnim pobycie w Niemczech, ukończeniu szkoły Franz Stock Gymnasium w Arnsbergu i zdobyciu matury zagranicznej wróciłam do Polski.

Chętnie pomogę osobom w wieku szkolnym (szkoła podstawowa/liceum/technikum) w nauce języka niemieckiego oraz usystematyzowaniu zdobytej już wiedzy.

Chętnie pomogę w:

-gramatyce A0-B1
-pisaniu-słuchaniu
-czytaniu
-mówieniu

Korepetycje udzielam u ucznia. W razie dodatkowych pytań jestem dostępna pod numerem podanym w ogłoszeniu.Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą zdobytą w ciągu ostatnich lat życia w Niemczech.Serdecznie zapraszam!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.