Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski45 / 60 min

Nika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Chcesz swobodnie mowić po włosku? Potrzebujesz podszkolić język przed wyjazdem do pracy a może pragniesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej ? Zapraszam serdecznie do skorzystania z zajęć z języka włoskiego.
Wszystkie poziomy zaawansowania, zarówno zajęcia dla dzieci jak i dorosłych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, gwarantuje bogaty zestaw materiałów dydaktycznych, które modyfikuję wg potrzeb i oczekiwań każdego kursanta, gwarantując przy tym bezstresową atmosferę.
Gramatyka, konwersacje, poszerzanie + wprowadzanie nowego słownictwa, (również typowe słownictwo branżowe) przygotowania do testów i egzaminów. Oferuję równiez tłumaczenia.
Jestem lektorką w szkołach językowych na śląsku, współpracuję również z firmami zagranicznymi.
Każde zajęcia prowadzone są rzetelnie, w języku włoskim, tak aby uczeń mógł osłuchać się z językiem oraz aby wyszedł ode mnie z odpowiednim "pakietem" wiedzy.
Zapraszam do siebie osoby gotowe do podjęcia poważnej solidnej, a przede wszystkim systematycznej nauki, gdyż tylko wtedy przyniesie ona zamierzone rezultaty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

Fajnie, miło, skutecznie. Robiłam przegląd wielu korepetytorów i wielu z nich było kompletną pomyłką, Do Niki trafiłam z ogłoszenia i przyznam, że chyba miałam szczęście, bo okazuje się, że ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać,.Dowiaduję się rzeczy o których, żadni lektorzy wcześniej nawet nie wspominali. Wygląda na to, ze znalazłem właściwą osobę do kontynuacji nauki. Bardzo dobra nauczycielka, sympatyczne zajęcia, dobrze przygotowane i dostosowane do poziomu ucznia, ma talent do nauczania. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć - dużo konwersacji, czytania, pisania. pozdrawiam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2010

Lektor kompetentny, chętny do współpracy i pomocy . Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.