Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice

Nika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Nika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

Fajnie, miło, skutecznie. Robiłam przegląd wielu korepetytorów i wielu z nich było kompletną pomyłką, Do Niki trafiłam z ogłoszenia i przyznam, że chyba miałam szczęście, bo okazuje się, że ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać,.Dowiaduję się rzeczy o których, żadni lektorzy wcześniej nawet nie wspominali. Wygląda na to, ze znalazłem właściwą osobę do kontynuacji nauki. Bardzo dobra nauczycielka, sympatyczne zajęcia, dobrze przygotowane i dostosowane do poziomu ucznia, ma talent do nauczania. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć - dużo konwersacji, czytania, pisania. pozdrawiam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2010

Lektor kompetentny, chętny do współpracy i pomocy . Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.