Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Legnica
Wałbrzych
Świdnica
Lubin
Jelenia Góra
Oleśnica
Głogów
Bibliotekoznawstwocena do ustalenia

Judyta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Od 6 lat pracuję jako dziennikarka i redaktorka. Jestem doktorantką filologii polskiej. Prywatnie interesuję się m.in. socjologią i polityką. Od kilku lat pomagam uczniom i studentom. Teraz czekam na Ciebie :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

Współpracujemy ze sobą od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z efektów. Bardzo uczciwa, rzetelna i sympatyczna osoba. Szybko odpisuje na maile, jest komunikatywna i konkretna. Polecam z czystym sumieniem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.