Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 / 60 min

Judyta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Udzielę korepetycji z chemii uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej, liceum oraz technikum :) Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości oraz w przygotowaniu się do matury.
Jestem absolwentką medycyny weterynaryjnej, osobą sumienną, empatyczną i cierpliwą. Na każdą lekcję przygotowuję zadania i niezbędne materiały. Korepetycji udzielam już od kilku lat.

Pozdrawiam, do usłyszenia! :) :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Oktawia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Bardzo miło wspominam korepetycje u Judyty, bardzo sympatyczna osoba. Na każdą lekcje zawsze super przygotowana. Pomogła mi nadrobić ogromną ilość materiału w liceum po brakach z gimnazjum. Polecam bardzo korepetycje u Judyty!!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Rewelacja. Dziecko druga klasa gimnazjum. Kiedy zaczynało korepetycje była w szkole słaba trójka po korepetycjach na świadectwie jest pięć. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Korepetycje z Judytą są świetne! Judyta jako jedyna potrafiła mi w jasny i prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia, których nie rozumiałam. Ogrom zadań które dostawałam od Judyty sprawił, że nie miałam większych problemów z zadaniami z tegorocznej matury. Dzięki jej pomocy jestem pewna, że dostanę się na wymarzone studia! A cena, stanowczo zbyt niska!
Maturzyści, jeżeli szukacie korepetytora z chemii to wybierzcie tylko Judytę, bo nikogo lepszego i bardziej kompetentnego nie znajdziecie!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Judyta to wspaniała korepetytorka i osoba! W bardzo zrozumiały sposób tłumaczy materiał! Nawet najbardziej toporni na chemie staną się z tego przedmiotu mistrzami ;-) Zawsze pomocna, sympatyczna i życzliwa! Bardzo POLECAM!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Judyta to wspaniała korepetytorka zawsze przygotowana z mnóstwem testów i zadań, które na bieżąco sprawdza i omawia . Bardzo dobrze tłumaczy i w mig rozwiewa wszelkie wątpliwości.W dodatku bardzo dobra cena w porównaniu do innych a efekty pracy z nią widać niemalże odrazy . Nic tylko polecać ~Weronika :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Polecam Polecam Polecam i jeszcze raz Polecam ! Zawsze przygotowana, z zadaniami domowymi dla mnie, byłam na wielu korepetycjach u innych osób.. paredziesiąt zł droższych korepetycjach.. i nie raz zdarzało się iż poziom wiedzy korepety(tora/torki) nie był wcale taki jak opisywany na e-korepetycjach.. U Judyty natomiast czuć pełen profesjonalizm na każdym kroku, przygotowanie i podejście 10/10! ale ! cena stanowczo zbyt.......niska :D jak na to co otrzymuje... zadania domowe świetne + doświadczenie i cierpliwość jaką posiada Judyta gwarantują same oceny z przedziału 4.5 - 5.0 na uczelni (UJ :D) - Jestem mega zadowolona i polecam każdemu kto szuka w pełni profesjonalnego podejścia bez wyzysku na uczniach !

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Dzień dobry !
Jestem Zuza i korzystam z korepetycji Judyty. Jeśli ktoś poszukuje dobrych korków, to źle trafił, bo u Judytki można tylko i wyłącznie zdobyć NAJLEPSZE korepetycje z chemii - przygotowywałam się do matury 2017, bardzo zestresowana i niepewna, około 2,5 miesiąca przed rozpoczęłam regularną naukę z Judytą i naprawdę ale to napraawdę było warto :) po odpowiedziach maturalnych już teraz wiem że rozszerzona poszła mi świetnie i spokojnie mogę składać papiery na medyczne :))

avatar
Kub4
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Uczęszczam do Pani Judyty na korki z Chemii od ponad miesiąca - regularnie, i regularnie też moja wiedza i średnia w e-dzienniku rośnie :))) , Mega-Wielki pozytyw. Zawsze świetnie przygotowana, z materiałami do ćwiczeń podczas korepetycji oraz dla mnie do domu - nic tylko szczerze polecić !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.