Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Kraków
Zabrze
Częstochowa
Nowy Targ
Rybnik
Myślenice

O mnie

Jestem studentem IV roku farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z oddziałem w Sosnowcu. Pasjonuję się chemią odkąd pamiętam i odkąd pamiętam przedkładałem wszystkie lektury nad podręczniki z chemii. Uwielbiam spędzać czas na dzieleniu się pozytywną energią z innymi ludźmi tak, aby zrozumieli tak jak i ja kiedyś, że ta nauka wcale nie jest trudna!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Korepetytor
Korepetycje online i stacjonarne

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.