Juan Enriquez Garcia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Budy-Grzybek
Jaktorów
Kuklówka Zarzeczna
Czarny Las
Grodzisk Mazowiecki
Żyrardów
Międzyborów

O mnie

Jestem Kubańczykiem i sprowadziłem się do Polski, ponieważ poznałem piękna kobietę, która jest teraz moją żoną. Mieszkam w okolicach Jaktorowa. Jestem szczęśliwym ojcem małej Zosi. Z wykształcenia jestem nauczycielem plastyki i przez 8 lat pracowałem na Kubie z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku. Jestem osobą radosną i energiczną. Kontakt z ludźmi i nauczanie sprawiają mi wiele przyjemności i satysfakcji. Kocham śpiewać i tańczyć i chętnie zapoznam moich uczniów z muzyką latino. Uczę się polskiego i coraz lepiej idzie mi komunikacja w tym języku, więc na pewno się zrozumiemy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.