Sebastian Lijewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Oborniki
Wągrowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

chemiaweterze kropka pl - dr n. farm. Sebastian Lijewski
Profesjonalne, zdalne korepetycje z chemii

W przeciwieństwie do większości korepetytorów nie jestem tylko teoretykiem. Na codzień prowadzę badania naukowe z dziedziny chemii medycznej na Uniwersytecie Medycznym. Wyniki badań publikuję w renomowanych, międzynarodowych czasopismach, prowadzę zajęcia dydaktyczne z polsko- i anglojęzycznymi studentami na Wydziale Farmaceutycznym.

Udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie nauczania. Korepetycje online, to wygodny sposób nauki, który oszczędza czas i jest równie skuteczny, jak spotkanie w cztery oczy. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu i program Skype, a pomogę Tobie przygotować się do matury, sprawdzianu, czy egzaminu. Możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz.

Oferuję:

Indywidualne korepetycje z chemii
Podczas spotkania mogę wytłumaczyć jakieś zagadnienie lub pomóc się przygotować do testu czy egzaminu. Zapewniam luźną i przyjazną atmosferę.

Kurs przygotowawczy do matury online
Najpierw przerobimy cały materiał licealny. Sprawdzimy, czy wszystko pamiętasz. Nadrobimy ewentualne zaległości. Potem zaczniemy rozwiązywać zadania maturalne. Wszystko w ramach opracowanego przeze mnie programu. Jeśli marzysz o uczelnii medycznej zapraszam. Moi uczniowie często kończyli kierunki medyczne a ja sam pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, więc mam dużo informacji z pierwszej ręki.

Kurs wyrównawczy z chemii
Zmieniłeś szkołę? Zacząłeś studia? Nagle okazało się, że masz duże tyły z chemii? Pomogę Tobie uzupełnić brakującą wiedzę.

Na mojej stronie internetowej:
chemiaweterze kropka pl znajdziesz więcej szczegółów oraz chemicznego bloga. Jeśli chemia to Twoja pasja zapraszam!

Jestem profesjonalistą, usługi świadczę oficjalnie i legalnie, na życzenie wystawiam rachunek.

Korepetycje stacjonarne możliwe po wykupieniu min. 2h, a wrazie lekcji u ucznia, po uwzględnieniu ewentualnego dojazdu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 03.2012
Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Magister
Farmacja
10.2012 - 06.2016
Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Doktor
Studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2012 - 06.2016
Nauczyciel akademicki
Prowadziłem zajęcia na polskojęzycznych kierunkach farmacja i biotechnologia oraz anglojęzyczne przedmioty jak medicinal chemistry, nanotechnology, czy biotechnology.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Pan Sebastian pomógł przygotować mi się do poprawy sprawdzianów, gdyż groziło mi ocena niedostateczna z chemii. Na początku obawiałam się lekcji online. Sądziłam że taki sposób nauki nie jest zbyt efektywny, ale okazało się zupełnie inaczej. Nie było większych różnic w porównaniu do zajęć na żywo. Pan Sebastian wyjaśnił wszystkie zagadnienia w bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób, dzięki czemu podeszłam bez obaw do poprawek i zaliczyłam je na 4+. Jako laurkę składam tę opinię i wielkie podziękowania za to, że wspólnymi siłami udało nam się w tak genialny sposób przygotować do tych sprawdzianów. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.