Jowita Szafraniak

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Łódź
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Bełchatów
Zgierz
Skierniewice
Radomsko

Opis ogłoszenia

Korepetycje online z przedmiotów ścisłych idealne do studentów zaocznych, jak i dziennych. Zapraszam na korepetycje z: Termodynamiki oraz mechaniki płynów. Korepetycji udzielam już od kilku lat. Podczas tych lat współpracy ze studentami, doskonale poznałam co prowadzący wymagają od studentów . Lubię pomagać i zawsze zależy mi, żeby uczeń osiągał jak najlepsze wyniki. Jestem cierpliwa i wyrozumiała. Jeśli moja oferta wydaje Ci się interesująca to napisz do mnie maila, na pewno odpiszę.

Pozdrawiam

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2009
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Nauczyciel w liceum
Od paru lat udzielam systematycznie korepetycji. Posiadam wiedzę i kompetencje. Zapraszam na korepetycje.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.