Jowita Szafraniak

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Łódź
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Bełchatów
Zgierz
Skierniewice
Radomsko

Opis ogłoszenia

Korepetycje online z przedmiotów ścisłych idealne do studentów zaocznych, jak i dziennych. Przygotowanie się, dojazd a następnie powrót od korepetytora zajmuje średnio 3 godz. To jest czas kompletnie stracony. Doba ma tylko 24 godziny po co bezsensu go tracić? Zaoszczędzony czas można poświecić na to co naprawdę lubisz. Dzięki moim korepetycja wystarczy, że usiądziesz wygodnie w swoim ulubionym fotelu i włączysz korepetycje o najbardziej dogodnej dla Ciebie godzinie, nie martwiąc się, że ktoś na Ciebie patrzy albo, że cie ocenia. Moje korepetycje możesz odtwarzać wiele razy gdzie takiego komfortu nie masz na korepetycjach tradycyjnych. Cena za korepetycje na poziomie studenckim zaczyna się już od 10 zł/h. Jeśli moja oferta wydaje Ci się interesująca to napisz do mnie maila, na pewno odpiszę. Pozdrawiam

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 09.2009
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Nauczyciel w liceum
Od paru lat udzielam systematycznie korepetycji. Posiadam wiedzę i kompetencje. Zapraszam na korepetycje.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.