José Vieytes

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Inowrocław
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia (indywidualne/grupowe/skype) z języka hiszpańskiego niezależnie od poziomu zaawansowania. Pochodzę z Argentyny i język hiszpański jest moim językiem ojczystym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka i matematyki.

Chętnie zapoznam Cię z podstawami, gramatyką, słownictwem, przygotuję do podróży, egzaminów lub pomogę rozwinąć już posiadane przez Ciebie doświadczenie. Zajmuję się także tłumaczeniem.

Lekcje prowadzę w języku angielskim, całościowo w j. hiszpańskim lub wspólnie z moją narzeczoną w języku polskim. Ty wybierasz!

Serdecznie zapraszam :)

~~~~~~~~~~~~~~~~

I invite you to Spanish language classes (individual/group/skype) regardless of the level of proficiency. I come from Argentina and I’m a native Spanish speaker. I have several years of experience in teaching language and mathematics. I will be happy to introduce you to the basics, grammar, vocabulary, prepare for travel, exams or help you expand the experience you already have. I also deal with translation. Lessons run in English, overall in Spanish or together with my fiancée in Polish. You choose!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.