Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Bilcza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zdałam egzamin LCCI III, pracowałam w Nowym Jorku, teraz chętnie podzielę się zdobytym doświadczeniem jak używać języka obcego. Proszę o kontakt w celu umówienia się na pojedyncze zajęcia (np. przed testem, klasówką, kolokwium) lub na stałe prywatne lekcje. Do zobaczenia!
Korepetycji udzielam od 10 lat, wykorzystując wiedzę z dwóch kierunków, w tym też pedagogiki. Angielski jest najłatwiejszym językiem jaki znam :) Pracowałam w USA, Francji i we Włoszech, teraz z chęcią przekażę umiejętności językowe, jakie tam zdobyłam! Najbardziej czekam na osoby, które już miały kontakt z j. angielskim, ale pomimo nauki od wielu lat boją się mówić, nie wiedzą jak ugryźć czasy itp. Jeśli już macie podstawy to w kilka tygodni będzie widać prawdziwe efekty!

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2009
Akademia Ekonomiczna
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.