Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sulejówek
Warszawa (Praga-Południe +11)
Otwock
Józefów

Jolanta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jolanta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Jestem zdumiona jak bardzo niewiele wiedziałam na temat sztuki krawiectwa. Przeurocza Jola, która ma praktyczne doświadczenie że świata mody, poprowadzila mnie za rękę przez kurs początkujący i srednio-zaawansowany. A już niedługo zaczynam kolejny kurs :))))))

Jolanta

Aniu, jesteś bardzo miła. Do zobaczenia na następnym kursie BURDA - KURS KROJU I SZYCIA. Nadal czeka na Ciebie Twój szalik u mnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.