Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Jola C

Opis ogłoszenia

Profesjonalny Angielski - skutecznie przygotowuję do Matury ustnej Podstawowej, Rozszerzonej oraz Egzaminów Ósmoklasisty. Ponadto prowadzę kursy IELTS, FCE, CAE, LCCI. Oferuję pomoc w zrozumieniu gramatyki, poszerzeniu słownictwa ogólnego i specjalistycznego, pracę nad analizą tekstów czytanych oraz ze słuchu. Podczas zajęć największy nacisk kładę na konwersacje. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze oraz dostosowane do indywidualnego poziomu ucznia. Jestem absolwentką University of North London w Londynie. Przez 6 lat byłam lektorką w prywatnej szkole językowej w Warszawie Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Zapraszam wszystkich do nauki tego pięknego języka. Śródmieście, Tarchomin, Białołęka, Mokotów.
Wystawiam faktury firmom oraz osobom prywatnym.
Tel:887762454

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1994 - 06.1998
University of North London
Nauczyciel dyplomowany
Literatura anglo-saska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.