Jolanta Kluzowska Kluzowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź

Opis ogłoszenia

Здравствуйте! Jestem studentką filologii rosyjskiej. Oferuję korepetycje z zakresu szkoły podstawowej i liceum. Przygotowuję do egzaminu po 8 klasie i matury z języka rosyjskiego (zakres podstawowy i rozszerzony). Sama przeszłam przez te egzaminy pomyślnie dlatego pomogę zwrócić uwagę na istotne rzeczy. Pomagam w nadrobieniu braków, odrabianiu prac domowych oraz nauce języka od zera. Na zajęciach pracujemy z uczniem na moich materiałach bądź materiałach ucznia. 
Cena zajęć za godzinę:
u mnie 30 zł (śródmieście/stary widzew)
-u ucznia 35 zł

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.