Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gorlice
Język niemiecki30 / 60 min

Jola

Opis ogłoszenia

Magister filologii niemieckiej udzieli korepetycji dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym, które planują wyjechać do pracy do Niemiec , Austrii.
Moją znajomość języka można ocenić jako native speaker; spędziłam ponad 15 lat w Niemczech, gdzie ukończyłam min. Państwową Szkołę Handlową w Hamburgu.
Mam również doświadczenie w prowadzeniu korepetycji indywidualnych jak i grupowych. Pracowałam w różnych szkołach językowych w Tarnowie i Krakowie, oraz prowadziłam prywatne kursy językowe dla obcokrajowców w Niemczech.
Posiadam certyfikat KDS znajomości języka niemieckiego z Instytutu Goethe w Hamburgu.
Mogę udzielić korepetycji indywidualnie oraz w grupie. Proszę o kontakt telefoniczny.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.