Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Gdynia (Centrum)
Chemia50 / 60 min

Jolanta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Oferuję profesjonalną naukę chemii.Udzielam korepetycji z chemii dla kandydatów na Akademię Medyczną i kierunki pokrewne. Proszę o kontakt pod nr 692-196-468. Nie odpisuję na sms-y.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maturzystka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 grudnia 2017

Pani bardzo sympatyczna - miłośniczka biologii. Jednak moim zdaniem nie jest w stanie przygotować nikogo dobrze do matury, a już tym bardziej tak, aby zdał ją na poziomie umożliwiającym dostanie się na studia medyczne...
Pani Jolanta była zupełnie nieprzygotowana do zajęć, na które chodziłam. Nie chciała jednak znać wcześniej tematów zagadnień, z którymi miałam problem (sama zresztą mówiła, że nie przygotowuje się do zajęć). Efekt był taki, że przychodziłam na korepetycje, a pani pytała mnie co chcę dzisiaj robić... Kończyło się na tym, że sama w czasie zajęć szukała opisów różnych zagadnień w książkach i mi je czytała... Często realizowała tematy w sposób pobieżny. Zupełny brak inicjatywy i pomysłu na prowadzone przez siebie zajęcia...

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.