Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Lublin (Czechów)

Maciej S

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maciej S

O mnie

Posiadam paroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i średniej. Jestem studentem kierunku ściśle związanego z matematyką. Udzielam korepetycji zarówno z matematyki, również z zakresu rozszerzonego, jak i języka angielskiego. Jestem wyposażony w profesjonalny sprzęt do udzielania korepetycji online. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

zawsze na czas, niezależnie od pogody:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.