Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Zamość
Warszawa

Janek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Janek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Polecam Pana Jana, w trzy tygodnie skutecznie przygotował moje dziecko do egzaminu gimnazjalnego z historii i WOSu. Dziecko z niecałych 30% na egzaminie próbnym doszło do 70% na egzaminie gimnazjalnym. Pan Jan jest bardzo zdolny, prawdziwy pasjonata historii, ma dobre podejście do ucznia i potrafi przekazać swoją wiedzę i poukładać w głowie u nawet bardzo opornego studenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Jan bardzo profesjonalnie podchodzi do nauczania. Pierwsze godziny to sporo teorii i duzo informacji. Przy nim grę na perkusji można szybko "poczuć". Potem to już świetna zabawa. Ma bardzo dobre miejsce do grania a jego bębny to profesjonalny sprzęt. W chwilach odpoczynku Janek daje popis w swoim ostrym wykonaniu. Sam również mogłem nie oszczędzać decybeli. Dodatkowy plus za szeroki wybór godzin spotkań otaz elastyczności w długości trwania lekcji. Oczywiście polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.