ENGLISH EXPRESS John Lucas - Native Speaker

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Olsztyn
Faktura VAT

ENGLISH EXPRESS John Lucas - Native Speaker

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika ENGLISH EXPRESS John Lucas - Native Speaker

O mnie

Nazywam się John i jestem Native Speakerem języka angielskiego. Pochodzę ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie się urodziłem oraz wychowałem. Od młodzieńca bardzo pasjonowałem się literaturą amerykańską oraz samym językiem. Postanowiłem poruszyć temat studiami o tematyce literaturoznawczej oraz językowej. Uwielbiam pomagać ludziom oraz rozmawiać z różnymi osobami, dlatego zawód nauczyciela był i jest nadal moim wymarzonym stanowiskiem w życiu profesjonalnym. Dziś jestem lektorem języka angielskiego w Olsztynie i prowadzę zajęcia dla firm w stolicy Warmii i Mazur, oraz zajmuje się szerokim zakresem tłumaczeniami, w tym głównie specjalistycznymi. Prywatnie fascynuje się codziennym poszerzeniem wiedzy w zakresie języka polskiego, motoryzacją oraz podróżowaniem, co wiąże się z bardzo napiętym grafikiem, lecz też powoduje uśmiech na twarzy. Zapraszam do zapoznania się dalej "o mnie" w moim ogłoszeniu. Pozdrawiam serdecznie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Współpracę z Panem Johnem polecam przede wszystkim tym, którym zależy na jakości oraz na szybkości realizacji tłumaczeń. Pan John wykonuje tłumaczenia operując specjalistycznym oraz dotyczących specyficznych obszarów. Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Johny to nauczyciel godny polecenia. Kiedy trafiłem na lekcję, mój angielski był naprawdę słaby. Dzięki profesjonalnemu podejściu pana Johna, nieskończonej cierpliwości, oraz świetnemu przygotowaniu do zajęć dziś angielski nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Serdecznie polecam !!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

John przygotował mnie do rozmowy o pracę za co jestem bardzo wdzięczny THANK YOU

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2018

Bardzo miłe lekcje, można szybko poprawić swój angielski! Nauczyciel to świetny człowiek, podchodzi do uczniów z cierpliwością i zrozumieniem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

John przygotował mnie do egzaminu ustnego nie tylko merotorycznie, ale też psychicznie i to w niecałe 3 godziny (bo tyle czasu u niego łącznie spędziłam). Dodatkowo dostalam bardzo dużo fajnych materiałów, które mi pomogły. Korpetycje były przyjemne i bez niepotrzebnego nadęcia. Polecam bardzo mocno!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Smialo moge polecic, z Johnem rozmawia się jak z przyjacielem i przy tym uczy konkretow. Na lekcje uczeszczam z przyjemnoscia, a na efekty nie musialem czekac dlugo.
Duzy plus za to, ze rozmowa przez cale 60 minut odbywa sie po angielsku.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Bardzo polecam.
John to super nauczyciel a przede wszystkim cierpliwy i wyrozumiały.Pewność siebie podczas używania języka angielskiego wzrosła o 100%
Pozdrawiam Aleksandra

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Korepetycje prowadzone w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Przy spotkaniach dwa razy w tygodniu po 6 miesiącach, widzę u siebie bardzo dużą poprawę w mówieniu. Dużo pracy jest również z mojej strony, bo jak wiadomo żeby się nauczyć to trzeba się uczyć. Udało mi się także pokonać barierę językową. Materiały do nauki są przesyłane regularnie, co pozwoliło mi wyuczyć się większości potrzebnych zwrotów.
Extra bonus za pyszną kawkę na zajęciach.
Niby małe gesty, a jednak cieszą.
Z czystym sumieniem polecam John’a :)

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2013

Świetny nauczyciel! Lekcje odbywają się w milej przyjaznej atmosferze. Pomógł mi w przezwyciężeniu nieśmiałości w mówieniu po angielsku .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.