Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Grudziądz
Gniezno
Piła
Konin
Oborniki
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje i korepetycje z języka hiszpańskiego online na każdym poziomie zaawansowania. Przez ponad dwudzieścia lat mieszkałam i pracowałam w Madrycie. Zajęcia prowadzone są różnymi metodami nauczania, zależnie od umiejętności, możliwości i wieku ucznia. Pomogę w pracach domowych, zaliczeniowych, przygotuję Cię do matury, nadrobienie zaległości, język biznesowy, hiszpański dla podróżujących.Pierwsza lekcja jest darmowa, na której rozpoznaje poziom języka i wprowadzam poprzez fonetykę i pierwszą lekcje w mój program nauczania.Korepetycji udzielam od 8 lat.

Pozdrawiam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.