Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sulechów
Język niemieckicena do ustalenia

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Instytu Filologii Germańskiej w Zielonej Górze. Ukończyłam studia wyższe licencjackie i kontynuję edukację w tym kierunku pisząc pracę magisterską oraz kształcę się dodatkowo na studiach podyplomowych w Poznaniu, gdyż robię tam dodatkową kwalifikację. Chętnie pomogę w języku niemieckim na poziomie przedszkolnym podstawowym oraz gimnazjalnym.

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.