Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (mokotów +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka katalońskiego, jestem z pochodzenia Hiszpanem (Katalończykiem), więc bez wątpienia nie możesz trafić lepiej!
Lekcję przeprowadzam w sposób bezstresowy, zabawny dzięki czemu wykorzystasz godzinę zegarową maksymalnie, wynosząc najwięcej z lekcji!
Raczej nie jestem zwolennikiem nauki z książki, przygotowuje dużo dodatkowych materiałów do lekcji, jestem wymagający, zawsze możesz spodziewać się kartkówki z poprzedniej lekcji, która ma służyć Tobie - wiesz nad czym musisz jeszcze popracować, a co masz super opanowane!
Gwarancja zadowolenia! Zapraszam do współpracy, jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie na komunikatorze WhatsApp albo przez wiadomość w serwisie e-korepetycje, możliwy również kontakt e-mail.
Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 17:30-21:30, a w weekendy jestem w stanie dopasować się do Twoich potrzeb.

Uwaga! kontaktując się ze mną proszę pisz po angielsku/hiszpańsku - nie mówię za dobrze po polsku (wciąż się uczę).

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 22:00
Wtorek17:30 - 22:00
Środa17:30 - 22:00
Czwartek17:30 - 22:00
Piątek17:30 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.