Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Biestrzyków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hindi80 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Mam na imię Asia i jestem studentką IV roku na Uniwersytecie Wrocławskim. W roku 2014-2015 ukończyłam filologię indyjską i kulturę Indii (studia licencjackie). Chętnie udzielę korepetycji z języka hindi na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Będąc na stypendium rządu indyjskiego w Indiach-Agrze, nauczyłam się języka jak również poznałam kulturę i zwyczaje tego wspaniałego kraju. Jestem osobą komunikatywną i cierpliwą. Mam nadzieję, że nauka sprawi Wam tyle samo przyjemności ile mi. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 724633000.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.