Joanna Gwoździewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kędzierzyn-Koźle
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Główne zalety zajęć:

 • Zajęcia prowadzone są w pełni wyposażonej i przygotowanej do nauki sali,
 • Profesjonalna diagnoza umiejętności na początku kursu, opracowanie indywidualnego planu nauki i comiesięczne raporty z postępów Ucznia przesyłane Rodzicowi,
 • Zajęcia prowadzi nauczyciel matematyki. Posiadam pełne przygotowanie pedagogiczne i wieloletnie doświadczenie w pracy z Uczniem zdolnym, jak i tym potrzebującym dodatkowego wsparcia,

Kurs jest dynamiczny, dostosowany do poziomu Ucznia tak, aby nie miał On czasu się nudzić, ale też nie zniechęcił się zbyt trudnymi zadaniami. Opracowując kurs skupiłam się na połączeniu koncepcji neurodydaktyki (nauczania przyjaznego mózgowi), założeń podstawy programowej, kinezjologii edukacyjnej wg. Paula Dennisona dodatkowo uwzględniając różne potrzeby rozwojowe Uczniów i ich preferowane style nauki.

OFERUJĘ ZAJĘCIA NA POZIOMACH:

MATURA – kurs grupowy lub zajęcia indywidualne.

Egzamin Ósmoklasisty – zmierzymy się z przygotowaniem do egzaminu, dokładnie powtórzymy cały materiał i przećwiczymy zadania w nowej formule egzaminu.

Uczniowie szkoły podstawowej - bieżąca pomoc w nauce, przygotowanie do konkursów takich jak: Kangur Matematyczny, Alfik, Mat. Indywidualny program nauki.

Maluszki - zajęcia dla przedszkolaków. Warto już teraz zainteresować dziecko nauką, wykorzystać jego wrodzone zdolności i nie przegapić fazy największego zainteresowania matematyką (4-6 lat wg. koncepcji Marii Montessori). Zajęcia prowadzone w formie zabawy wprowadzające elementy matematyki, przyrody (ciekawe eksperymenty), naukę czytania i pisania, ćwiczenie rączki, przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Współpracowałam m.in. z:
- Publiczną Szkołą Podstawową nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu (nauczyciel, wychowawca)
- Międzynarodową Szkołą Matematyki 2+2 w Warszawie
- Towarzystwem Rozwoju Aktywności Dzieci - SZANSA
- Zespołem Szkół nr 74 w Warszawie
- Uniwersytetem Dzieci
- Akademią Przyszłości

 1. W pracy z Uczniami wykorzystuje dodatkowe pomoce dydaktyczne, sala zajęć jest w pełni wyposażona i dostosowana do komfortowej nauki.
 2. Każde zajęcia mają określoną formę, jest czas na własne próby i doświadczenia, ale też usystematyzowanie wiedzy, powtórzenie i osadzenie w realnym kontekście.
 3. Prowadzę również zajęcia w formie edukacji domowej! (matematyka, przyroda, zajęcia zintegrowane).
 4. Dla zainteresowanych uczniów przygotowuję indywidualny program nauczania:
  - dobór materiałów dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, np. dysleksja, dyskalkulia rozwojowanauka
  - pod kątem konkretnego konkursu

Szczegółowy cennik:

- Zajęcia dla 3,4-latków (30min) - grupy do 4 Dzieci - 20zł

- Zajęcia dla 5,6-latków (45min) - grupy do 4 Dzieci - 30zł

- Zajęcia dla Uczniów w wieku 7-18 lat (60min) - pary (40-50zł), zajęcia indywidualne (50-60zł)

- Kurs Egzamin Ósmoklasisty (90min) - grupy do 4 Uczniów (50zł),

- Kurs Maturalny (90min) - grupy do 4 Uczniów (50zł)

Zajęcia jednorazowe (podana cena + 20zł)

Zachęcam do kursów grupowych: małe grupy pracują dynamicznie a Uczniowie mogą korzystać zarówno z zalet pracy w zespole, współpracy i stymulującej rywalizacji jednocześnie korzystając z indywidualnego podejścia do każdego ucznia i uwagi nauczyciela. Kursy te są również tańsze a Uczeń może uczestniczyć w nich z przyjacielem.

Zajęcia prowadzone są w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szkolna 17 (Blachownia). Budynek wyposażony jest w toalety, wygodną poczekalnię dla Rodziców i kącik, w którym mogą Państwo napić się kawy lub herbaty.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Joanna Gwoździewicz

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:30
Wtorek09:00 - 18:30
Środa09:00 - 18:30
Czwartek09:00 - 18:30
Piątek09:00 - 18:30
Sobota09:00 - 20:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna Gwoździewicz
Szkolna 17
47-225 Kędzierzyn-Koźle
NIP: 6342593911

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Na zajęciach widać elastyczność i profesjonalizm pani Asi, która skupia się na uczniu i jego potrzebach a nie na zegarku. Polecam.

avatar
MArcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

pani Asia jest na Szóstkę. Uczy przez zabawę, potrafi prosto wyjasnić, nie koniecznie, łatwe tematy dla ucznia z podstawówki z matmatyki, młodzieżowej chemi i fizyki, a na dodatek z pasją i entuzjazmem ucznia i nauczyciela. **** Po co ja to napisałem, jeszcze ktoś "podkupi" nam p. Asię **** A niech tam. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

Pani Asia jest rewelacyjną nauczycielką. Mój 9-letni syn uwielbia zajęcia z nią. Na każdą lekcje przygotowuje dużo ciekawych materiałów, potrafi autentyczne zarazić matematyczną pasją, pozytywnie zmotywować. Lekcje są długie jak dla 9-latka (90min), a mimo to dziecko się nie nudzi (przeciwnie-szkoda mu, że tak krótko:-) POLECAM PANIĄ ASIĘ!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2013

Asia, jest osobą bardzo sumienną, pełną cierpliwości i pasji w uczeniu dzieci. Z córką (l.10) od kilku miesięcy Asia pracuje nad doskonaleniem matematyki i efektem są bardzo dobre wyniki w szkole. Córka bardzo lubi lekcje matematyki i chętnie robi zadane prace. Gorąco polecam Asię!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2013

Masa przygotowanych materiałów. Zajęcia prowadzone bardzo dobrze, spokojnie i z cierpliwością.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.