Joanna Drabarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kędzierzyn-Koźle

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Na zajęciach widać elastyczność i profesjonalizm pani Asi, która skupia się na uczniu i jego potrzebach a nie na zegarku. Polecam.

avatar
MArcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

pani Asia jest na Szóstkę. Uczy przez zabawę, potrafi prosto wyjasnić, nie koniecznie, łatwe tematy dla ucznia z podstawówki z matmatyki, młodzieżowej chemi i fizyki, a na dodatek z pasją i entuzjazmem ucznia i nauczyciela. **** Po co ja to napisałem, jeszcze ktoś "podkupi" nam p. Asię **** A niech tam. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2013

Pani Asia jest rewelacyjną nauczycielką. Mój 9-letni syn uwielbia zajęcia z nią. Na każdą lekcje przygotowuje dużo ciekawych materiałów, potrafi autentyczne zarazić matematyczną pasją, pozytywnie zmotywować. Lekcje są długie jak dla 9-latka (90min), a mimo to dziecko się nie nudzi (przeciwnie-szkoda mu, że tak krótko:-) POLECAM PANIĄ ASIĘ!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2013

Asia, jest osobą bardzo sumienną, pełną cierpliwości i pasji w uczeniu dzieci. Z córką (l.10) od kilku miesięcy Asia pracuje nad doskonaleniem matematyki i efektem są bardzo dobre wyniki w szkole. Córka bardzo lubi lekcje matematyki i chętnie robi zadane prace. Gorąco polecam Asię!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2013

Masa przygotowanych materiałów. Zajęcia prowadzone bardzo dobrze, spokojnie i z cierpliwością.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.