Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Praszka
Język angielski30 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Witam,jestem studentką pedagogiki i chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków, a także dorosłych. Ukończyłam kilkuletni kurs języka angielskiego uzyskując Certyfikat Cambridge English Language Assessment oraz University of Cambridge ESOL Examinations) kilka lat pracowałam również jako technik farmaceutyczny w Wielkiej Brytanii. Więcej informacji pod numerem tel.: 728 969 628 Zapraszam :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.