Joanna Bednarska

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Kraków

Joanna Bednarska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Joanna Bednarska

O mnie

Nazywam się Joanna Bednarska. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku lingwistyka stosowana: specjalność tłumaczeniowa w językach hiszpańskim i angielskim.

Ponadto zdałam maturę rozszerzoną z języka włoskiego, oraz matury dwujęzyczne z języków angielskiego i włoskiego.

Jestem dwukrotną finalistką Olimpiady Języka Hiszpańskiego i posiadam certyfikaty kursów językowych odbytych w Hiszpanii, Anglii i USA.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z wyżej wymienionych języków osobiście lub przez skype’a.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
lingwistyka stosowana
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
01.2015
Certificate in Advanced English
Doświadczenie
06.2016 - 01.2017
Chatterbox
08.2018 - 10.2018
Ambasada Meksyku w Warszawie
Organizacja wydarzeń kulturalnych Ambasady oraz tłumaczenie korespondencji z i na język hiszpański. Praca przy organizacji meksykańskiego święta niepodległości.
09.2018 - 03.2019
Bridge Language Services
Zarządzanie projektami tłumaczeniowymi oraz kontakt z klientami i tłumaczami. Sporządzanie umów. Tłumaczenie tekstów w parze en-pl, pl-en, es-pl, pl-es.
11.2019 - aktualnie
Catalonia Trade and Investment
- Tłumaczenia pisemne z języka hiszpańskiego i angielskiego; - Przygotowywanie baz danych firm polskich (w języku hiszpańskim i angielskim); - Uczestnictwo w spotkaniach z hiszpańskimi klientami;

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Absolutely fantastic. Pani Joanna wie, co robi. Lekcje prowadzi metodycznie, skrupulatnie, zawsze sprawdza przyswojenie poprzedniego materiału na podstawie sporządzonych przez nią i ucznia notatek. Jest osobą niezwykle kulturalną i sympatyczną. Uczeń dokładnie wie, czego może się spodziewać i jeśli tylko z jego strony jest odpowiednie nastawienie, nauka jest samą przyjemnością i widoczny jest progres. Sam jestem lektorem języka obcego i część metod Pani Asi zastosuję w mojej pracy. Całkowicie polecam - to najlepszy ze znanych mi adres na naszym terenie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z nauki jezyka angielskiego u Asi. Swietny nauczyciel jak i czlowiek. Lekcje w przemilej atmosferze z duza iloscia nowej wiedzy. Serdecznie polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Super zajęcia - korepetytorka świetnie przygotowana i bardzo przyjemna atmosfera.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Super lekcje, super Pani Joanna! Pełna energii, zawsze uśmiechnięta i profesjonalna w 100%. Przygotowałam się z nią do egzaminów praktycznie od zera do bohatera, polecam ogromnie!!!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 listopada 2018

Pani nie odpowiada na wyraźną prośbę o kontakt zostawioną pod numerem, na który Pani zaprasza do kontaktu.
Jeśli nie ma aktualnie czasu - w porządku, to normalne, ale można o tym zwyczajnie poinformować.

Joanna Bednarska

Dzień dobry,
przepraszam za tę niedogodność. Jeśli to Pan kontaktował się w zeszłą środę, to bardzo mi przykro, tego dnia popołudniu telefon wpadł mi do Wisły. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt mailowy na podany adres.
Pozdrawiam

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, lekcje przygotowywane bardzo rzetelnie, Pani Joanna bardzo profesjonalnie podeszła do udzielanych korepetycji co dawało dużą motywację do nauki, polecam

avatar
MONIKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Osobiście jestem bardzo zadowolona z korepetycji języka angielskiego, które były prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Oczywiście materiały, które otrzymałam, były bardzo przydatne. Bardzo klarownie wytłumaczona gramatyka.Nauka z Panią Joanną była bardzo przyjemna i bezstresowa . Polecam wszystkim, którym zależy na skutecznej nauce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.