Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Skawina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 - 60 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Języka francuskiego uczyłam się za granicą w szkole francuskiej, ukończyłam także liceum dwujęzyczne w Polsce. Mam korzenie francuskie. Udzielam korepetycji z zakresu szkoły podstawowej i średniej. Mogę też uczyć maluszki oraz jako native speaker jeśli ktoś potrzebuje ćwiczyć jednynie konwersacje. Korepetycji udzielam na terenie Skawiny i okolic. Istnieje możliwośc dojazdu do Wadowic.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota10:00 - 14:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.