Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Poznań
Kórnik
Luboń
Swarzędz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Jan Michał

Opis ogłoszenia

Nauczanie matematyki w ostatnich latach bardzo się rozwinęło, między innymi dzięki pojawieniu się nowych technologii (oprogramowanie takie jak Geogebra, Scratch, Excel…) i rosnącemu znaczeniu matematyki w codziennym życiu. Transformacje, które stały się niezbędne, aby nauczyć się, jak lepiej ewoluować w naszym społeczeństwie, opierając się na opanowaniu nauki i technologii.
Pracuję jako nauczyciel na poziomie szkoły średniej przez ponad 15 lat i proponuję prywatne lekcje matematyki w domu. Moje wieloletnie doświadczenie jako nauczyciela pozwoliło mi wyraźnie zidentyfikować wymagania systemu edukacji, ale także oczekiwania uczniów i rodziców. Od początku kariery zawodowej oferuję prywatne korepetycje, zarówno pod względem wsparcia akademickiego, jak i przygotowania do egzaminu.
Moge zaproponowa¢ korepetycje w Poznaniu od listopada, bo przeprowadzam sie w Poznaniu 1 listopada.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.