Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 60 / 60 min

Julia Julia

Opis ogłoszenia

Witam. Jesteś zapracowanym rodzicem ? Nie masz pewności czy Twoje dziecko porządnie przygotowuje się do zajęć, prac klasowych? Trafiłeś idealnie !Jestem studentką , studiuje pedagogikę. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Moje ogłoszenie dotyczy indywidualnych zajęć z uczniami szkoły podstawowej Oferuję szeroko rozumianą pomoc w nauce poczynając od wspólnego odrabiania prac domowych i robieniu notatek, kończąc na kompleksowym przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek. Do każdego ucznia podchodzę INDYWIDUALNIE. Przygotowuje dodatkowe materiały dydaktyczne dostosowane do predyspozycji i umiejętności ucznia w celu poszerzania lub uzupełniania jego dotychczasowych umiejętności. Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.