Jerzy Oleksiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Michałowice
Warszawa (Śródmieście +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mój priorytet: to, co jest najważniejsze dla ucznia. Oferuję każdy rodzaj pomocy, od przygotowania do sprawdzianów i testów, przez ćwiczenia przygotowawcze do matury, po kreację własnych tematów na egzaminy wstępne na studia. W ramach zajęć, poza realizacją ustalonego indywidualnie programu, zachęcam do samodzielnego poszerzania swojej wiedzy, przygotowując interesujące tematy, dopasowane do zainteresowań ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Archeologia
09.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Arabistyka
Kursy i szkolenia
11.2017
Certyfikat B2
11.2018
Certyfikat B2
Doświadczenie
09.2016 - 03.2017
Instytut Adama Mickiewicza
Bylem stażystą w angielsko-języcznej sekcji Instytutu Adama Mickiewicza, zajmującej się promocją polskiej kultury za granicą. Do moich obowiązków należała m.in. redakcja i edycja tekstów angielskich oraz ich tłumaczenie.
06.2018 - 06.2019
Piknik Naukowy Centrum Nauki Kopernik
Dwa lata z rzędu uczestniczyłem w Pikniku Naukowym jako wystawca. Przeprowadzałem zajęcia i warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na temat archeologii oraz jej popularyzacji.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.